Wiele lat temu  dostrzegliśmy urok i wyjątkowy charakter starego drewna co ostatecznie stało się inspiracją do utworzenia naszej firmy.  Meble wykonane z takiego surowca mogą nadać niebywałą atmosferę każdemu wnętrzu a dopełnieniem mogą być stare, zdrowe belki na suficie, słupy podporowe stropu, panele ścienne czy zegar w obudowie ze starego drewna, wieszak na ubrania, lustro w ramie ze starych desek.

Takie elementy wnoszą przyjazny, ciepły i odprężający  nastrój  w pomieszczeniu w przeciwieństwie do błyszczących nowoczesnych elementów wystroju.

W produkcji mebli wykorzystujemy też naturalny wyraz stali czarnej budując solidne stelaże do stołów czy ław kawowych. W projektach mebli staramy się połączyć te materiały.

Używane do rzemieślniczej produkcji mebli drewno pochodzi z rozbiórek przedwojennych stodół i spichlerzy. Jest jednak ono starannie sortowane i czyszczone by wydobyć jego piękno i uwydatnić  dostojny wiek drewna – często przekraczający 100 lat.

Blaty pokrywamy wysokiej klasy olejowoskiem, woskiem czy olejami.

Prezentowaną na naszej stronie kolekcję mebli prosimy traktować tylko i wyłącznie jako przykłady produktów ponieważ wykonujemy z zasady meble zgodnie z Państwa życzenie tak  co do  projektu mebla i jego wymiarów.

Każdy tworzony na Państwa zamówienie mebel będzie miał unikalny i niepowtarzalny wygląd tak jak różne były warunku procesu starzenia się drewna skąd ono pochodzi.

Oprócz starego drewna możemy też wykonać solidne blaty stołów czy ław kawowych z litego nowego drewna dębowego czy jesionowego oraz ze szkła hartowanego.

Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania i życzenia.